Radno iskustvo:

1996. – Beg iz staklene bašte
Koreografija: Marija Krtolica,
bioskop Rex , Beograd , Srbija

1998. – Čekajući nebo
Režija:  Steve Agnew ,
pozorište Duško Radović

1999. – Marko Kraljević
Režija: Steve Agnew,
pozorište Duško Radović

2000. – Valceri
Koreografija:  Ivanka Lukateli,
K.P.G.T.

2000. – Buridan
Koreografija: Dalija Aćin,
K.P.G.T.

2000. – Organizacija rada
Koreografija: Isidora Stanišić
K.P.G.T.

2001. – Peep Sorrow ,
Koreografija: Dalija Aćin,
nezavisna produkcija

2001. – Pasija po telu
Koreografija: Dalija Aćin,
Bitef teatar

2004. – Triptih
Koreografija: Ramon Oller,
Madlenianum

2004. – Ultimate illusion
Koreografija: Dalija Aćin,
Belef, Gradski sekreterijat za kulturu, Ministarstvo kulture republike Srbije, Ministry of Culture Meclenburg Vorpommern.

2006. – Game Play
Koreografija: Dalija Aćin,
Beogradsko dramsko pozorište

2006. – Self-erase
Koreografija: Isidora Stanišić,
BELEF

2007.- Handle with great care
Koreografija: Dalija Aćin,
Beogradsko dramsko pozorište

2008. – Overdone and gone
Koreografija: Dalija Aćin,
Beogradsko dramsko pozorište

2008. – Knjiga lutanja
Autor: Dalija Aćin,
pozorište Duško Radović

2009. –  Paranoja šik
koreografija: Isidora Stanišić,
Bitef teatar

2009. – Reset
Koreografija: Danica Arapović,
UK Vuk Karadžić

2010. – Neke vrlo važne stvari
Autor: Dalija Aćin,
pozorište Duško Radović

2010. – Otelo
Koreografija: Zoran Marković i Maša Kolar, Bitef teatar i Budva grad teatar

2010. – Voljen
Koreografija: Kjersti Muller Sandsto,
Bitef teatar i UBUS

2011. – Karmen u četiri runde koreografija Isidora Stanišić, Bitef teatar

2011.-  Kuća cveća \ Igrale se delije koreografija: Matjaž Farič i Branko Potočan, Bitef teatar
2011 – Božanstvena komedija
Koreografija: Edvard Klug,
Budva Grad Teatar i Bitef teatar

2011. –  Ako bismo svi malo utihnuli Koreografija: Snježana Abramović,
Bitef festival i Bitef teatar

Učešća na festivalima :

2001. – Balcan dance platform,
Sofija, Bugarska
2002. – Tanztendenzen,
Greifswald , Nemačka
2002. – Beofest,
Bolonja, Italija
2002. –  Mladi levi,
Ljubljana, Slovenija
2002. – Tanz im august,
Berlin, Nemačka
2002. –  Bitef festival,
Beograd, Srbija
2003. – Play Serbia,
Leipzig, Nemačka.
2006. – INFANT,
Novi Sad, Srbija

Seminari / Radionice:

Isabelle Schad, Frans Poelstra,
Charles Linehan, David Zmabrano,
Serge Ricci, Nikolina Pristas,
Martin Sonderkamp, Laura Moro,
Ellen Von Schulenbursch,
Goran Bogdanovski, Gregor Lustek,
Iskra Sukarova,  Joe Alegado,
Carolyn Carlson

Pedagoški rad :

Od 2006. nastavnik savremene igre u baletskoj školi “Lujo Davičo“

Od 2003. do 2006. balet za decu od 5-10 godina u studiju “ Orchestra “

Obrazovanje:

1996. završila baletsku školu “Lujo Davičo“ odsek za klasičan balet u klasi
prof. Marije Janković Šehović.

Znanje stranih jezika :

Engleski

Ostalo :

2006. – jedan od osnivača
STANICE – servisa za savremeni ples.

Od 2009. članica Bitef dens kompanije.